Katuseredelid

Katuseredel igale katusele.

Katuseredelid paigutatakse katusekattele, et lihtsustada katusel liikumist ja tagada ohutu ligipääs korstnate, läbiviikude, katuseakende või antennide juurde. Katuseredel muudab katusel liikumise turvalisemaks, vähendab ebasobivatest jalanõudest põhjustatud katusekattematerjali kahjustamist. Katuseredel on mõeldud liikumiseks katustel, mille kalle on suurem kui 1:8 (üle 7°). Katuseredel eterniitkatusele või mõnele muule materjalile tahab ohutuse katusel ning materjali pika säilivuse.

ORIMA KATUSEREDELID

Orima katuseredelid on valmistatud neetühendusel tsingitud ovaal- ja ümartorudest. Lõppviimistluse pinnakateteks on tsink- või tsink ja kuumpulbervärv. Redelid on monteeritavad. Valikusse kuuluvad 400 mm laiused redelid pikkustega 1,5 m, redelid on võimalik teineteisega liita saamaks vastavalt vajadusele õige pikkusega katuseredeli.

ORIMA moodulredelisüsteemis on 1,5 m pikkusega redeleid. Tänu nende moodulite seostamisele võite Te konstrueerida mistahes pikkusega redeli, säilitades seejuures redelite astmete vahekauguse 30 cm. Kõik moodulredelid on kaetud püsiva korrosioonivastase pulbervärviga. Redelite standardvärvid: pruun ja must. Tellimusel on võimalikud teised värvitoonid. Katusredel eterniitkatusele on võimalik tellida asbestivaba eterniit plaatidega sama värvi.

Seinaredelilt ja katuseluugist peab olema ohutu käik suitsulõõri juurde ja ka teiste teenindavate objektide juurde. ORIMA moodulredelitest on võimalik kokku panna kindla ja vastupidava käigu järsu katuse jaoks, mida võib kergesti kinnitada katuseroovi külge, kasutades seejuures spetsiaalseid kinnitusdetaile. Katuseredel eterniitkatusele ja teistele materjalidele peab alati olema kindlalt kinnitatud katuse külge.

GARANTEERITUD OHUTUS

Katuseredel eterniitkatusele valmistatakse ilma keevituseta kuumtsingitud terasest ovaalsetest torudest mõõduga 25×45 mm. Astmed on valmistatud ümartorust diameetriga 25 mm ja kinnitatud redeli juhtrööbaste külge maksimaalse jäikuse ja ohutuse tagamiseks. Kõik redelid on läbinud katsetused staatilise koormusega 260 kg normaalse ekspluatatsiooni tingimustes. Katsetuste ajal pöörati erilist tähelepanu seinaredelite juhtrööbaste tugijalastele. Just vastupidavad tugijalased eristavad ORIMA redeleid teiste tootjate toodangust.

Rooftec soovib rõhutada, et katuseredel eterniitkatusele, plekk katusele või mõnele muule katusele aitab vältida tõsiseid õnnetusi.