Rooflite katuseaknad

Ostes RoofLITE toote, saad palju nii vähese eest sest RoofLITE püüab, et klient saaks ootusi ületava toote.

Taani taustaga firmana, pakub RoofLITE väga kõrge kvaliteediga atraktiivse skandinaavia disainiga ja vastuvõetava hinnaga tooteid. Tooteid on lihtne monteerida isegi töövõtteid mitte valdavatel isikutel. Aknad on rangelt testitud soojapidavuse ja veekindluse suhtes. Toodetel on euroliidu turul vajalikud load, tunnistused ja deklaratsioonid. Meie akendel on garantii 10 aastat.

Kuidas õnnestub meil hoida nii madalat hinda, loobumata toote suurepärasest kvaliteedist? Kõrvaldades kõik kliendipoolseid kulusid suurendavad asjaolud. Parimaks näiteks on siin fakt, et RoofLITE keskendub vaid standardmõõtudes toodete tootmisele ja kõrvaldab suure osa turunduse ja haldusega seotud kulutustest. Toote kvaliteet jääb samas puutumata.

Puit ja viimistlus

Loodusliku välimuse säilitamiseks on valitud männipuit kaetud värvitu veega lahjendatava akrüüllaki kihiga.

katuseaken1.jpg

Komponendid

Kõik RoofLITE tooted on välja töötatud kõrgeima kvaliteediga komponentidest lähtuvalt. Meie akende tootmisel kasutatud puit on pärit vaid sertifitseeritud ja uuendatavatest varudest.

katuseaken3.jpg

RoofLITE kvaliteet

Kõik RoofLITE katuseaknad on testitud soojapidavuse, veekindluse ja akustiliste omaduste suhtes Saksamaa sõltumatus uurimisinstituudis IFT. Neil on samuti Varssavi Ehitustehnika Instituudi tehniline kinnitus, Riikliku Hügieeniinstituudi tunnistus ja COBR Metalplast sertifikaat (rautised).

Krae - RoofLITE krae tagab lihtsa aknamontaazi. RoofLITE pakkumises on saadaval kraed kõikidele lainelistele ja lamedatele katetele, ning samuti kombineeritud krae, mis võimaldab ühendada tasapinnal palju aknaid.Tunnistus ja COBR Metalplast sertifikaat (rautised).

Pimendav ruloo - kõrge kvaliteediga pimendav RoofLITE ruloo on saadaval iga mõõtu akendele. Külgprofiilid tagavad ideaalse sobivuse, täieliku pimenduse, ja vajalikus asendis püsimise.

Käepide - Aken on allosast avatav. Varustatud kõrgekvaliteedilise käepidemega, mis on valmistatud vormitud tsingist. Kaks avamise asendit: nn mikrotuulutus ja täielik avamine.

Toimimisviis - Katuseaknal on keskne pöörlemistelg, mis hõlbustab nii akna välimise kui sisemise poole puhtuse hoidmist.

Valgus - Slim-line profiili kasutamine võimaldab 10% paremat sisevalgustust, kui konkureerivatel toodetel.

Klaas - RoofLITE aknad on kõrgekvaliteedilise argooniga täidetud termoklaasiga, mis tagab hea soojapidavuse.

Disain - RoofLITE katuseaknad on valmistatud vastavalt slim-line tehnoloogiale, mis tagab nende esteetilise ja kerge interjööriga sobitumise.

Toodang - RoofLITE kasutab toodangu osas uusimaid tehnoloogiaid . Vabrikul on ISO 9001 sertifikaat.

Katuseaknad

RoofLITE seeria on sisemise pöördteljega suurepäraste soojapidavuse omadustega kõrgekvaliteedilised katuseaknad. Aknad on varustatud kõrgekvaliteedilise termoklaasiga, mis koosneb 4 mm float tüüpi klaasist ning 16 mm argooniga täidetud kambrist. Klaasil on väga hea Usz=1.1W/m*K faktor.

katuseaken2.jpg

RoofLITE DP Energy PX katuseaknad on valmistatud vastavalt slim-line disainitehnoloogiale - neil on tumedad profiilid, mis tagab nende esteetilise sobivuse ruumiga ning võimaldavad paremat ruumi ventilatsiooni. RoofLITE DP Energy PX tagab väga head soojapidavuse parameetrid.

RoofLITE AV Energy 500 katuseaknad on igakülgselt testitud ning nende konstruktsioon tagab kogu aknale suurepärase soojapidavuse faktori Uo=1.71W/m*K.

RoofLITE AV Energy500 aknad on täiendavalt varustatud ventilaatoriga, mis võimaldab ventilatsiooni isegi suletud akna korral. Aknal Energy 500 on samuti suur klaas, mis tagab 10% enam valgust kui konkureerivad tooted.

RoofLITE katuseaknaid saab monteerida igat tüüpi katusekatete korral, katustele kaldega 15 kuni 90 kraadi. Õige montaazi eesmärgil palume sobitada vastav krae, nagu alloleval tabelil näidatud.

Rooflite aknad on väga lihtsad monteerida isegi katusekatja töövõtteid mitte valdaval isikul. Lisa abiks on läbipaistev montaazi piltillustratsioon, mis on lisatud igale aknale ja üksikasjalik instruktsioon ning meie internetilehel asetsev instrueeriv film.

Kraed

RoofLITE pakkumises on kaht tüüpi kõrge kvaliteediga kraed. Laineline krae (TF), mis sobib profüleeritud kattega katustele paksusega 16 kuni 90 mm. Lame krae (SF) mida kasutatakse lameda kattega katustele paksusega 0 kuni 16 mm.

Mõlemad kraed on valmistatud alumiiniumist. Lainelisel krael on all tsingitud tinariba ja lamedal krael terasriba. Kraed on lakitud tumehalliks, mis sobib enamuse katusekatete ja aknaplekkidega. RoofLITE kraed on täiesti hermeetilised ja vastupidavad UV-kiirguse suhtes, mida kinnitavad ekstremaalsetes ilmastikuoludes läbiviidud testid.

katuseaken4.jpg

Mõõdud ja koodid

Aken Energy 500 AVXM4A AVXM6A AVXM8A
Aken EnergyPX AAXM4A AAXM6A AAXM8A
Laineline krae TFXM4A TFXM6A TFXM8A
Lame krae SFXM4A TFXM6A SFXM8A
Välismõõt 78 x 98 cm 78 x 118 cm 78 x 140 cm

Pimendav ruloo RoofLITE

Pimendav ruloo RoofLITE on kõrgekvaliteediline toode, mis sobib iga tüüpi RoofLITE katuseakendele. On saadaval kahes värvitoonis kangaga: tumesinine ja beez. Meie ruloodel kasutatav kangas on 100% pimenduse saavutamiseks valmistatud spetsiaalse kummikihiga kaetud kangast.

Ruloo on varustatud spetsiaalsete alumiiniumist külgprofiilidega, mis võimaldavad optimaalset ruloo sobitamist ja püsimist vajalikul tasapinnal.

Ruloo on standardtoode, mis sobib iga tüüpi ja mõõtu RoofLITE katuseakendele vajaduseta seda ümber teha. Samal põhjusel on rulood väga kerged monteerida. Kõike tuleb teha nii, nagu on näidatud igasse pakendisse lisatud montaazijuhendis või vaadata "samm-sammult" montaazi meie internetilehelt.

Kui olete huvitatud meie ruloo ostmisest, palume konsulteerida meie tooteid pakkuva lähima kaupluse teenindajatega.

Õige mõõdu valimiseks, palume avada aken ja lugeda mõt tabelist, tiiva ülemiselt äärelt.

RoofLITE toodete montaaz

RoofLITE toodete montaaz tugineb kontrollitud meetoditele, mis tagab selle lihtsuse ja ohutuse - isegi neile, kes ei valda katusekatja töövõtteid.

Läbipaistev montaazi pildiinstruktsioon on lisatud igale aknale. Lisaüksikasjade saamiseks palume külastada meie internetilehekülge www.rooflite.com, kus võib vaadata ja võtta videofilme, mis näitavad meie akna "samm-sammult" montaazi.

Küsi pakkumist